Stillinge IF » Hovedbestyrelsen

Stillinge IF

 


Hovedbestyrelsen

 
Bestyrelsen vælges på den årlige generalforsamling og skal ifølge vedtægterne bestå af:
 

  • Fællesformand, Næstformand og Kasserer.
  • Desudover afdelingsformænd for hver af idrætsgrenene i idrætsforeningen:
    • Badminton,
    • Gymnastik,
    • Håndbold,
    • Fodbold Ungdom og Fodbold Senior samt
    • Petanque

 


 

Formand
Brian Grundahl
formand@stillingeif.dk

Næstformand
Arne Olsen
nf@stillingeif.dk

Gymnastik
Maria Sværke
gymnastik@stillingeif.dk

Fodbold
Kim Nielsen
fodbold-senior@stillingeif.dk
fodbold-ungdom@stillingeif.dk

Håndbold
Anne Friberg
haandbold@stillingeif.dk

Badminton
Ledig
badminton@stillingeif.dk

Petanque
Annette Devlin
petanque@stillingeif.dk

Navn *:   E-mailadresse *:  


Besked *:  

Anti-Spam Code:

*  Skal udfyldes
Stillinge IF | Bildsøvej 74B, Kirke Stillinge | DK-4200 Slagelse | Cvr. 3026 4509